- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Власники ТЦ «Іскра» отримають понад 2 млн грн на харчування школярів Сихова

01.03.2016 @ 08:30 в НОВИНИ

Шість шкіл Сихівського району Львова за результатами процедури запиту цінових пропозицій замовили послуги з організації шкільного харчування у дочірнього підприємства «Замок-плюс» товариства «Замок» загальною вартістю 2,1 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Угоди з підприємством уклали середні загальноосвітні школи №96, №86, №72, загальноосвітня школа «Дивосвіт», навчально-виховні комплекси «Школа-садок ”Софія”» та «Школа-ліцей “Оріяна”».

Послуги з харчування надаватимуть протягом 2016 року. Вони розраховані на учнів 1-4 класів з числа дітей учасників АТО, дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах.

«Замок-плюс» тричі конкурував з приватним підприємцем Юрком Галишичем, тричі – з комунальним підприємством громадського харчування «Школярик», керівником якого є Ганна Яремчук. Юрко Галишич такаж є власником ПП «Март-ост», що також спеціалізується на постачанні готових страв.

Засновником ДП «Замок-плюс» є ТОВ «Замок», яке управляє Торговим центром «Іскра» (Сихів). Власниками цього підприємства в рівних долях (по 25%) є Зіновій Урсул, Василь Курляк, Раїса Довгенко та родина Віктор та Оксана Первачуки. Зіновій Урсул колись був головою Галицької районної адміністрації, а також був обвинуваченим у так званій «справі дітей [1]».

Як раніше повідомляли [2] «НГ.Львів», у лютому 2015 року ДП «Замок-плюс» товариства «Замок» уклало аналогічні угоди з чотирма школами Сихівського району. Цього року замовлення повторили школи №96 та 72.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/03/01/vlasnyky-tts-iskra-otrymayut-ponad-2-mln-hrn-na-harchuvannya-shkolyariv-syhova/

URLs in this post:

[1] справі дітей: http://gazeta.zn.ua/LAW/delo_detey__na_vesah_femidy.html

[2] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2015/02/11/vlasnyky-torhovoho-tsentru-iskra-ta-kerivnyk-jidalni-rozihraly-miljonnyj-pidryad-na-harchuvannya-shkolyariv-3/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.