Козицькі і Федак отримають ще понад 1,5 млн грн за тепло для ліцею

Рава-Руський професійний ліцей за неконкурентною переговорною процедурою закупівлі замовив послуги з теплопостачання у ТОВ «Рава-Руська теплостанція» на 1,59 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

В обгрунтуванні вказано, що котельня площею 293,6 кв. м на вулиці 1-го листопада, 2а, що опалює ліцей, Рава-Руською міськрадою була передана в оренду ТОВ «Рава-Руська теплостанція» у січні 2014 року. А тому ця компанія є єдиним можливим постачальником.

Вартість однієї Гкал становитиме 1434,43 грн. У 2015 році вартість однієї Гкал для ліцею становила 1118 грн та 1317 грн. Для приклад, нардеп Андрій Лопушанський обігріває Турківський НВК по 1150 грн/Гкал.

70% ТОВ «Рава-Руська теплостанція» належить львівському бізнесмену Зіновію Козицькому, який займається видобутком нафти і газу. Він також будує сонячні та вітроелектростанції на Львівщині. По 10% у ТОВ «Рава-Руська теплостанція»належить його синам Максиму та Степану. Ще 10% володіє Тарас Федак, екс-депутат Львівської облради, який також був головою постійної комісії з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі