Екс-дружина Пісного активно зайнялась продажем нерухомості

10 лютого 2016 року Український інститут промислової власності зареєстрував знак для товарів та послуг «Креатив ріелті». Свідоцтво видане на ім’я Ольги Костик, екс-дружини генерала Василя Пісного, який працює в СБУ на посаді заступника начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю (управління «К»).

Як зазначено на сайті інституту, знак можна використовувати в основному при операціях з нерухомістю, страхуванні, фінансовій діяльності, повідомляє ZAXID.NET.

костик

«Креатив ріелті» уже запустив окремий сайт, який пропонує великий перелік послуг щодо нерухомості. Деяка нерухомість з сайту «Креатив ріелті» належить безпосередньо Ользі Костик. Наприклад, будинок площею 97,8 кв. м та ділянка майже 9 «соток» на вулиці В. Стуса, 39 у Львові, які вона купила в грудні 2014 року, на сайті продають за $600 тис.

1383012_1409106

Будинок на вул. В. Стуса, 39 у Львові

«Креатив ріелті» також пропонує взяти в оренду за $350 на місяць квартиру на вул. Жижки, 9 у Львові. Відомо, що у грудні 2015 року Ольга Костик придбала квартиру в цьому будинку площею 55,4 кв. м.

Щодо 24 котеджів в Брюховичах, які теж виставлені на продаж, то мова йде про будівництво на території колишнього готельно-ресторанного комплексу «Колиба».

1383012_1409105

Котеджі на березі озера в Брюховичах (ілюстрація з сайту «Креатив ріелті»)

Ще у 2014 році «Колиба» належала Ользі Костик. Вже у 2015 році власником фірми стала її колишній директор Ольга Скіра. Тепер же ТОВ «Колиба» записано на Олексія Сеньо.

Водночас земельна ділянка під «Колибою» належала однойменній юридичній особі, однак у травні 2015-го Ольга Костик придбала ці 0,53 га, вказано в реєстрі нерухомості.

Хмельницького, 12

Офіс на вулиці Б. Хмельницького

Офіс «Креатив ріелті» розташовано на вул. Богдана Хмельницького, 12 у Львові, де екс-дружина Пісного також володіє нерухомістю.

Також Ольга Костик стала співвласником ТОВ «Гал-Експресія», де їй належить 61,2% статутного фонду. Основний вид діяльності фірми – «будівництво житлових і нежитлових будівель».

Ця фірма є замовником будівництва житлового комплексу «Санта-Нова» в селі Зубра. Саме у цьому ЖК, як писали «Наші гроші. Львів», нещодавно Львівська міськрада придбала чотири квартири для учасників АТО.

Нагадаємо, Костик також є співвласником Садівничого товариства «Золота діброва», ТОВ «Наталія 18» (однойменний готель у центрі Львова), одноосібною власницею  ПП «Форос II» (ресторан «Форос»).

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі