- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

АМКУ зловив фірму депутата Дрогобицької міськради на тендерній змові

04.02.2016 @ 08:30 в НОВИНИ

Львівське обласне територіальне відділення АМКУ оштрафувало МКП «Мажор» та Дочірнє підприємство «БУ №45» ВАТ «Прикарпатбуд» за спотворення результатів торгів Східницької  селищної  ради м. Борислава Львівської області. Відповідне рішення прийняте 24 грудня 2015 року.

На КМП «Мажор» накладений штраф розміром 4 тис. грн, а на Дочірнє підприємство «Будівельне управління №45» ВАТ «Прикарпатбуд» – 2 тис. грн.

Як повідомляли [1] «НГ.Львів», у листопаді 2014 року Східницька селищна рада м. Борислав замовила каналізування району вул. Котляревського, очисні споруди глибокого біологічного очищення господарсько-побутових стічних вод у МКП «Мажор» за понад 7,2 млн грн.

Передбачалось, що роботи з будівництва двох блоків та озеленення території завершаться до кінця 2017 року.

На участь у торгах розраховували МКП «Мажор», ДП «БУ-45» ВАТ «Прикарпатбуд»,  МПП «Трансформатор» та ТОВ «Універсалбуд». Пропозиції двох останніх підприємств, серед яких була і найдешевша, комітет з конкурсних торгів відхилив. Зрештою, перемогло МКП «Мажор» з ціновою пропозицією в понад 7,2 млн грн.

Власниками МКП «Мажор» є колишній депутат Бориславської міської ради від «Фронту змін» Олександр Зварич та депутат Дрогобицької міської ради, на той час від КУНу, а тепер – від «Самопомочі», Віктор Тюска.

Згідно з даними SMIDA, контролерами ВАТ «Прикарпатбуд» є Володимир Урсу (31,5%) та Омелян Михаць (16,3%).


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2016/02/04/amku-zlovyv-firmu-deputata-drohobytskoji-miskrady-na-tendernij-zmovi/

URLs in this post:

[1] повідомляли: http://lviv.nashigroshi.org/2014/12/02/deputatska-firma-mazhor-otrymaje-ponad-7-mln-hrn-za-kanalizatsiyu-v-shidnytsi/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.