Директор компанії Дубневичів «виграв» для депутатів ще 70 млн грн на благоустрій виборчого округу

Богдан Дубневич продовжує активно використовувати державні кошти для покращення благоустрою своїх виборчих округів.

Як повідомляли «Н.Г.Львів» у вересні поточного року директор підприємства «Енергія-Інвест», що належить братам Дубневичам, Юрій Пастернак, який водночас є засновником ТОВ «БРП «Технобуд» та ТОВ «ТІР» отримав державних контрактів на 55 млн грн для ремонтів у виборчому окрузі Богдана Дубневича.

За даними останнього випуску Вісника державних закупівель за 1 грудня 2015 року, ці два підприємства Юрія Пастернака отримали ще підрядів на майже 70 млн грн.

Так, Зубрянська сільська рада (Пустомитівський район) укладала угоду з підприємством «Технобуд» на добудову дитячого садочку на 150 місць на суму 28,58 млн грн. Садочок намагаються побудувати з 2012 року, тоді його вартість становила 19,45 млн грн. Три роки тому переможцем конкурсу також було ТОВ «Технобуд».

У свою чергу сільська рада села Чишкі (Пустомитівський район) уклала угоду з ТОВ «ТІР» на добудову ІІ черги загальноосвітньої школи на 400 учнів на суму 40,63 млн грн.

В обох випадках єдиним конкурентом на торгах виступило ТОВ «Львівбуд», яке стабільно складає конкуренцію «Технобуду» і майже завжди програє, встановлюючи вищі ціни. Чи не єдиний випадок перемоги стався у вересні цього року, коли «Львівбуд» переміг у тендері на 19,1 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі