Львівські залізничники без пояснень переплатять понад 400 тисяч гривень

ВП “Служба матеріально-технічного постачання” ДТГО “Львівська залізниця” за результатами відкритих торгів замовила 8750 робочих костюмів для захисту від загально-виробничих забруднень та механічних дій у ТОВ “Спецстиль Україна” за майже 2,88 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Костюм складається з куртки та штанів з 100% бавовни, темно-синього або чорного кольору. Він також має бути посилений налокітниками на рукавах куртки та наколінниками на штанах. Доставлять їх до кінця року.

Участь у торгах брало 5 компаній. Найдорожчу пропозицію від ТОВ “Укрделіс” відхилили через зауваження до документів.

Згідно з протоколом розкриття, найдешевша пропозиція належала ТОВ “Странскомплект-С” – 2,46 млн грн. Далі йшло ТОВ “Газкомсервіс” – 2,68 млн грн, потім ТОВ “Трініті” – майже 2,88 млн грн.

Пропозиція переможця ТОВ “Спецстиль Україна” з усіх допущених була найдорожчою і становила майже 3,2 млн грн. Чомусь угоду з цією компанією підписали на меншу суму – майже на 2,88 млн грн. Однак все рівно на торгах були дешевші пропозиції (2,46 млн грн і 2,68 млн грн).

Клікніть на зображення для збільшення

залізниця

Власниками київського ТОВ “Спецстиль Україна”, яке створили у вересні минулого року, є Олександр Драник і Роман Торговець з Борисполя.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі