Прокуратура через суд збільшила вартість оренди для клубу «Пікассо» у 7 разів

picture-54_prev

Клуб Пікассо (фото goodportal.com.ua)

Господарський суд Львівської області вирішив внести зміни до договору оренди колишнього кінотеатру «Зірка», згідно з якими вартість оренди для ПП «Клуб Пікассо» значно зростає.

Ще 20 липня 2001 року ПП «Палома» (правонаступником якого є ПП «Клуб Пікассо») взяло в оренду у Львівської міськради приміщення колишнього кінотеатру «Зірка» площею 330 м² на вулиці Зеленій, 88.

На той момент вартість майна оцінювали в 136,8 тис. грн. Орендна ставка становила 10% від залишкової вартості об’єкта оренди.

Через десять років договір оренди пролонгували на той же термін і на тих же умовах.  Однак у договір не внесли зміни щодо оцінки об’єкта оренди та розміру орендної плати.

Через те, що орендар платив за старими цінами (близько 4,5 тис. грн щомісяця), з 1 липня 2011 року по 28 лютого 2013 року до місцевого бюджету не надійшло 229,2 тис. грн орендної плати. За це поплатився головний спеціаліст управління комунальної власності Львівської міської ради, якого минулоріч суд визнав винуватим у службовій недбалості.

Згідно висновком експертизи, станом на літо 2015 року ринкова вартість приміщень кінотеатру становить майже 4,8 млн грн з ПДВ, вартість оренди за липень цього року – 33,3 тис. грн без ПДВ. Такі дані суд зобов’язав внести до договору оренди.

Першим власником ПП «Палома» був Богдан Коссак. У 2003 році «Палома» перейшла до тоді 28-річного Юрія Шпіцера, сина Василя Шпіцера, який був міським головою Львова у 1990-1994 рр.

ПП «Клуб Пікассо», яке є правонаступником «Паломи», зареєстрували у 2008 році. Юрій Шпіцер був власником «Клуб Пікассо» до кінця лютого 2012 року. Щоправда, у 2010 році його батько Василь Шпіцер ствержував, що до кінотеатру «Зірка» не має жодного відношення.

Нині власником «Клуб Пікассо» є Роман Кравчишин, який називав себе співвласником ще у 2006 році. У приміщенні кінотеатру діє нічний клуб «Picasso».

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі