У дорогу до рідного села екс-депутата Ігоря Кривецького закопають ще 22 млн грн

Служба автомобільних доріг у Львівський області замовила поточний середній ремонт трьох доріг місцевого значення за 28,2 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Найдорожче замовлення – це ремонт дороги О141903 Бориня – Мохнате (Турківський район) за 22,4 млн грн. Дорогу ремонтуватимуть на ділянці км 0+000 – км 5+000. Нагадаємо, що влітку на ремонт цієї ж дороги (на ділянку км 5+000 – км 11+617) виділили майже 27 млн грн.

В обидвох випадках замовлення дісталося ТОВ “Автомагістраль-Південь”, власниками якого є мешканці Одеської області Валерій Коротков і Олег Наливанний.

Нагадаємо, у селі Мохнате народився колишній народний депутат від ВО “Свобода” Ігор Кривецький, якого називають спонсором цієї партії. Там досі мешкає його мама.

Ще понад 3,1 млн грн отримає МПП “Нара” Аветісяна Самвела на ремонт дороги С140137 Мамчурі – Ясенів (Бродівський район) і майже 2,7 млн грн – ТОВ “Агрошляхбудсервіс-Стрий” на дорогу О140901 Розділ – Жирова (Жидачівський район).

Найбільшою часткою у статутному фонді “Агрошляхбудсервіс-Стрий” володіє Роман Гладій (58%), депутат Стрийської райради від “Відродження”.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі