Кіпріоти отримають від “Львівтрансгазу” понад 20 млн грн на переоснащення насосної станції

Філія “УМГ “Львівтрансгаз” ПАТ “Укртрансгаз” за результатами відкритих торгів замовила технічне переоснащення насосної станції КС Рогатин у ТОВ “Новітні енергетичні програми” за майже 20,8 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

У документації вказано, що технічне переоснащення виконується для підвищення надійності електропостачання споживачів і заміни застарілого обладнання. Передбачається заміна комірок в РП-10 кВ, силових трансформаторів, головного розподільчого щита та щита загальностанційного призначення КТП 10/0,4 кВ насосної станції, переміщення обладнання в проектне приміщення, розташоване в існуючому приміщенні машзалу компресорного цеху.

На тендер прийшло три компанії, утім ТОВ “Мальви”, яке пропонувало виконати роботи найдешевше, за 15,8 млн грн, подало не усі документи. Протокол відхилення у Віснику всупереч вимогам законодавства відсутній, а тому невідомо, про які саме документи йдеться.

Відтак, єдиним конкурентом переможця торгів було івано-франківське ТОВ “ЕлектроПлюс-ІФ” Степана Лосика, яке пропонувало зробити переоснащення за 21,2 млн грн.

Згідно з ЄДР, ТОВ “Новітні енергетичні програми” належить кіпрській компанії “Дерівейшн Інвестментс Лімітед”, бенефіціарним власником є Кіріакідес Насос.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі