Депутат облради відремонтує дорогу у Дрогобицькому районі за понад 12 мільйонів

Служба автомобільних доріг у Львівській області замовила поточний середній ремонт доріг Дрогобич – Довголука і Радехів – Нивиці на 42,1 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Дорогу О140401 Дрогобич – Довголука (Дрогобицький район) ремонтуватиме стрийське ПП “Механіка К” за 12,54 млн грн. Фірма належить Зіновію Карпінському, депутату Львівської обласної ради.

У травні “Механіка К” вже перемагала в тендері на ремонт цієї дороги за 5,99 млн грн. Як повідомляв ZIK, компанія відремонтувала дорогу на ділянці від Стебника до Доброгостіва (7,5 км), а кошти з нового тендеру підуть на ремонт на ділянці від Доброгостова до Уличного (приблизно 4,5 км).

Ремонт дороги С141306 Радехів – Нивиці (Радехівський район) виконає ТОВ “Луцькавтодор-Сервіс” за майже 29,6 млн грн. Власником компанії є Олексій Юрчук. Раніше ТОВ “Луцькавтодор-Сервіс” було дочірнім підприємством ЗАТ “Луцькавтодор”, співвласником якого був Юрій Ольховий, колишній керівник Служби автомобільних доріг у Волинській області.

Термін виконання робіт, як зазначено у Віснику, – 2015 – 2016 рр.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі