- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Міноборони повернуло 10 га землі довкола території власної спортбази «Тисовець» в Карпатах

20.08.2015 @ 08:22 в НОВИНИ

Господарський суд львівської області повернув [1] Міністерству оборони  10,3 га землі довкола території спортивної бази «Тисовець» у Сколівському районі.  Ще 0,2 повернути не вдалось – сільрада вже роздала.

Як виявилось у 2006 році Міноброни, в особі Самбірської КЕЧ, звернулось до Росохацької сільради (Сколіський район) з проханням прийняти  земельну ділянку пл. 10,2 га, оскільки необхідності у її використанні не було.  Сільрада прийняли землю, але замість однієї ділянки – вирішила взята п’ять.

До речі, землі про які йдеться, усі п’ять земельних ділянок, входять до складу земель природно-заповідного фонду національного природного парку «Сколівські бескиди» і використання їх обмежене.

111 [2]

Суд підтримав думку військового прокурора про те, що межі ділянки, які взяла сільрада, не співпадають з межами зазначеними на плані-схемі протоколу комісії Міністерства оборони України «З питань використання цілісних майнових комплексів, іншого нерухомого військового  майна та земель оборони, які вивільняються в ході реформування збройних сил України», на підставі якого і було передано ділянки сільраді.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2015/08/20/minoborony-povernulo-sobi-10-ha-zemli-dovkola-terytoriji-vlasnoji-sportbazy-tysovets-v-karpatah/

URLs in this post:

[1] повернув: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/48338226

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2015/08/1111.png

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.