Міноборони повернуло 10 га землі довкола території власної спортбази «Тисовець» в Карпатах

Господарський суд львівської області повернув Міністерству оборони  10,3 га землі довкола території спортивної бази «Тисовець» у Сколівському районі.  Ще 0,2 повернути не вдалось – сільрада вже роздала.

Як виявилось у 2006 році Міноброни, в особі Самбірської КЕЧ, звернулось до Росохацької сільради (Сколіський район) з проханням прийняти  земельну ділянку пл. 10,2 га, оскільки необхідності у її використанні не було.  Сільрада прийняли землю, але замість однієї ділянки – вирішила взята п’ять.

До речі, землі про які йдеться, усі п’ять земельних ділянок, входять до складу земель природно-заповідного фонду національного природного парку «Сколівські бескиди» і використання їх обмежене.

111

Суд підтримав думку військового прокурора про те, що межі ділянки, які взяла сільрада, не співпадають з межами зазначеними на плані-схемі протоколу комісії Міністерства оборони України «З питань використання цілісних майнових комплексів, іншого нерухомого військового  майна та земель оборони, які вивільняються в ході реформування збройних сил України», на підставі якого і було передано ділянки сільраді.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі