Чиновника міськради за розтрату понад 415 тисяч оштрафували на 850 гривень

Заступника начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради за звинуваченням у розтраті понад 415 тис. грн бюджетних коштів, передбачених на будівництво доріг, Франківський районний суд Львова оштрафував лише на 850 гривень. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Наприкінці 2009 року, пише видання, чиновник, уклав договір з державним підприємством «Львівдіпрокомунбуд» на виготовлення нового проекту реконструкції вулиці Городоцької у Львові, попри те, що такий проект уже був готовий та потребував лише внесення деяких змін. Вартість робіт склала майже півмільйона гривень. Таким чином, враховуючи різницю вартості між виготовленням нового проекту і внесенням змін до уже готового, чиновник розтратив понад 340 тис. грн, які можна було використати на будівництво дороги.

Крім того, за аналогічною схемою він уклав договір на реконструкцію парку «Високий замок». Маючи готовий проект, він підписав договір на виготовлення нового робочого проекту реконструкції парку «Високий Замок» вартістю 57,5 тис. грн, замість проведення належного коригування. Розтрата державних коштів склала 44,4 тис. грн. А після завершення будівельних робіт у парку з’ясувалося, що їх вартість завищена на понад 30 тис. грн.

Загальна сума коштів, яку розтратив чиновник на користь третіх сторін склала понад 415 тис. грн. У судовому засідання обвинувачений своєї вини не визнав та сказав, що умислу на розтрату ввірених йому коштів не мав і такої розтрати не допускав, а доводи сторони обвинувачення вважає надуманими.

Чиновника визнали винним у зловживанні службовим становищем та розтраті майна і оштрафували на 850 гривень (ч. 1 ст. 191 КК України). Але прокурори у суді не змогли надати переконливих доказів того, що йдеться про розтрату коштів у особливо великих розмірах (ч.5 ст.191 КК України), тому у цій частині злочину чиновника виправдали.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі