Дві рідні фірми знову розіграли пару мільйонів від “Львівобленерго”

ПАТ “Львівобленерго” за результатами відкритих торгів замовило 3949 пар взуття у ТОВ “Теплокомінвест” за 2,68 млн грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Придбали гумові чоботи, черевики та берці:
Взуття Кількість пар Ціна за пару, грн
1. Чоботи гумові 1 268 276
2. Черевики шкіряні 430 660
3. Черевики шкіряні (берці) 1 250 864
4. Черевики шкіряні утеплені (берці) 880 960
5. Черевики шкіряні утеплені (берці) 121 972

Єдиним конкурентом “Теплокомінвесту” та тендері була ще одна львівська фірма – ТОВ “Львівенергоком”, яке пропонувало взуття за понад 3 млн грн. Засновниками “Львівенергокому” є Дмитро Лужецький та Микола Слюсарчик. Раніше співвласниками фірми також були Наталія Морозова й Оксана Попович.

Власником “Теплокомінвесту” є Андрій Кузьма. Однак раніше засновниками було вказано дві фірми. Перша, ТОВ “ММ-Будкомінвест”, співзасновницями котрого були і є згадані вище Наталія Морозова й Оксана Попович. Друга, ТОВ “Західавтотрек”, яке належало Максиму Ільїних, Олені Козак, Тарасу Басистюку й Світлані Волошиній (нині “Західавтотрек” володіє вже згадане “Львівенергоком”). Андрій Кузьма є директором фірми, яка належить Козак і Волошиній – ТОВ “Виробничо-торгівельна група “Ресурс”.

Як повідомляли “Наші гроші”, у травні цього року “Львівенергоком” і “Теплокомінвест” таким чином розіграли понад 28 млн грн.

ПАТ “Львівобленерго” контролює група братів Суркісів та Ігоря Коломойського.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі