Дві дороги від Бродів відремонтує тернопільська фірма за 132 мільйони

Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоди на ремонт доріг Броди-Червоноград та Броди-Тернопіль на майже 132,2 млн грн з ТОВ “Техно-Буд-Центр”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель 5 червня.

Дорогу Броди-Червоноград ремонтуватимуть на ділянці км 6+000 – км 30+140 за 38,4 млн грн. Участь у торгах взяло 4 компанії, однак пропозиції двох з них ТОВ “Ожидівський асфальто-бетонний завод” та ТОВ “Альтіс – Спецбуд”, які пропонували свої послуги за 36,45 млн грн та 40,3 млн грн відповідно відхилили через низку зауважень до документів. Відтак ТОВ “Техно-Буд-Центр” змагалось лише з ТОВ “Автомагістраль – Південь”, чия пропозиція була значно дорожчою – 43, 2 млн грн.

На дорогу Броди-Тернопіль (на ділянці км 0+000 – км 31+586) витратять майже 93,8 млн грн. Конкурентами на тендері виступали ТОВ “Автомагістраль – Південь” (107,6 млн грн) та ТОВ “Альтіс – Спецбуд” (99,6 млн грн). Пропозицію останнього знову відхилили.

Обидві дороги ремонтуватимуть у 2015-2016 роках.

ТОВ “Техно-Буд-Центр” належить Григорію Процику. Раніше співвласником “Техно-Буд-Центр” разом із Проциком був Любомир Грегоращук, чий син Андрій Грегоращук є депутатом Тернопільської міськради від партії “Свобода”. Крім того, депутат Грегоращук є зятем керівника Служби автодоріг у Рівненській області Юрія Проника, який раніше обіймав аналогічну посаду в Тернопільській області.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі