Понад 21 млн грн на ремонт доріг освоять депутат ЛОДА, державне підприємство та фірма, яку звинувачували у завищенні цін

Служба автомобільних доріг у Львівській області уклала угоди на ремонт доріг на загальну суму 21,66 млн грн. Йдеться про поточний та середній ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення Львівської області. Роботи до кінця року виконають 3 приватних підприємства та ДП «Львівський облавтодор». Повідомляється у Віснику державних закупівель.

Дорогу С140138 Пониква-Шишківці-Батьків (Бродівський район) відремонтує ТОВ «Техно-Буд-Центр» за 1,7 млн грн. Це підприємство активно перемагає в тендерах від служби автомобільних доріг у Львівській області. Лише кілька тижнів тому отримало підряд на ремонт дороги Рівне – Перемишляни за 32,5 млн грн та Львів-Тернопіль за 379,2 млн грн.

Приватне підприємство «Механіка К» відремонтує дорогу О140401 Дрогобич-Довголука (Дрогобицький район) за 5,99 млн грн та частину траси Київ-Чоп у Сколівському районі за 4,29 млн грн. Згідно з даними ВДЗ, це підприємство вперше перемагає на державних тендерах з ремонту доріг. Засновником його депутат Львівської обласної ради Зіновій Карпінський, більш відомий як директор та співвлавсник стрийського виробника вікон ТОВ «Екран».

ДП «Львівський облавтодор» освоїть 8,15 млн грн на ремонт двох доріг – О140601 Рава-Руська – Гайок (Жовківський район) та О141002 Нагірне-Добромиль (Старосамбірський район).

А дорогу С141309 Синьків-Стремільче (Радехівський район) за 1,48 млн грн відремонтує ще один майже «тендерний новачок» – МПП «Нара», зареєстроване в селі Гаї, Бродівського району. За даними ВДЗ, це підприємство лише двічі перемагало в тендерах на ремонт доріг, з урахуванням даної закупівлі. Попередній підряд фірма отримала кілька років тому від Бродівської міської ради на ремонт вулиць. Пізніше Державна фінансова інспекція у Львівській області звинуватила бродівських чиновників  у завищенні оплати робіт МПП «Нара».

«Бродівською міською радою зайво витрачено коштів у сумі 2,9 млн грн внаслідок оплати завищеної МПП «Нара» вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт з поточного ремонту вулиць міста Броди. Матеріали ревізії передано до Бродівського МРВ УСБУ у Львівській області», – йшлося у звіті Держфінінспекції.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі