УНП через суд повернула собі приміщення на Шота Руставелі

Господарський суд Львівської області визнав недійсним договір дарування приміщення, який був укладений між Львівською обласною  організацією Української народної партії та Львівською крайовою організацією Народного руху України. Про це стало відомо з рішення суду за 28 квітня 2015 року.

Мова йде про приміщення площею 72,4 кв.м, що знаходяться в будинку №2 по вул. Ш. Руставелі у Львові. Договір дарування 15 січня 2014 року підписав екс-керівник обласної організації УНП Михайло Баляс.

У суді представники УНП стверджували, що Баляс з 10 жовтня 2013 року вже не був членом УНП. А 9 грудня 2013 року повноваження виконуючого обов’язки голови було делеговано Ользі Давид. Наказом від 19 грудня 2013 року реєстраційна служба ГУ юстиції у Львівській області взяла до відома інформацію про зміни у керівному складі ЛОО УНП. І 30 січня 2014 року дані про зміну керівника були подані державному реєстратору для внесення змін в ЄДР.

Відтак, станом на 15 січня, коли було укладено договір дарування, керівником ЛОО УНП була Ольга Давид, а не Михайло Баляс.

На момент дарування майна в ЄДР ще не внесли відповідні зміни, утім представники УНП стверджували, що в Баляса не було повноважень для укладення договору, а також що про цей факт було відомо обдарованого – ЛКО НРУ.

Зокрема, з 19 травня 2013 року Михайло Баляс став членом Центрального проводу НРУ, а з 14 липня 2014 року заступником голови ЛКО НРУ, яке й отримало нерухомість у подарунок.

Як повідомляли «Н.Г. Львів», у суді перебуває аналогічна справа щодо приміщення площею 38,4 кв. м на вулиці Володимира Великого, 40 у Львові, яке колишній керівник Львівської обласної організації УНП також подарував крайовій організації НРУ.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі