- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Комітет аграрного універу підправив не найдешевшу пропозицію фірми і зробив її переможцем

30.03.2015 @ 09:00 в НОВИНИ

Львівський національний аграрний університет за результатами відкритих торгів замовив послуги з охорони у ТОВ “Лев” на 310,4 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Найдешевша пропозиція на торгах належала ТОВ “Агенство безпеки “Легіон” – 196,6 тис. грн. Утім вона була відхилена через відсутність кількох документів. Згідно з протоколом розкриття, наступна за дешевизною була пропозиція ПП “Шериф-Компекс” – 312,3 тис. грн.

Утім договір було укладено з ТОВ “Лев”, чия пропозиція, згідно з протоколом, становила 379,8 тис. грн. Це сталось тому, що комітет з конкурсних торгів університету під час розгляду пропозиції ТОВ “Лев” виявив арифметичну помилку в розрахунку вартості послуг з охорони і виправив її. Відтак, відкоригована пропозиція становила 310,4 тис. грн.

ТОВ “Лев” належить Володимиру та Олегу Рудницьким. Останній працював заступником начальника головного управління МВС у Львівській області, заступником голови ЛОДА.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2015/03/30/komitet-ahrarnoho-universytetu-vypravyv-pomylku-ne-najdeshevshij-propozytsiji-firmy-i-zrobyv-jiji-peremozhtsem/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.