- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Через 5 сторінок російською мовою львівський музей не зекономив майже 60 тисяч на охороні

03.03.2015 @ 09:00 в НОВИНИ

Державний природознавчий музей Національної Академії Наук України за результатами відкритих торгів замовив послуги з охорони у ПП “Лев-2” за 219 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Переможець до кінця року надаватиме послуги з цілодобової охорони за двома львівськими адресами, на вул. Судовій, 5 та Театральній, 18. На кожен пост має бути 4 охоронця.

Загалом участь у торгах брало 4 компанії. Свої послуги дешевше за “Лев-2” пропонувала лише вінницька фірма ТОВ “ВСК — Альянс” – за 161 тис. грн. Утім її пропозицію було відхилено, оскільки у складі її документів подані інструкції (стор. 13-17) російською мовою без перекладу на українську.

ПП “Лев-2” належить є Олегу Рудницькому і Ярославу Джурі. Олег Рудницький працював заступником начальника головного управління МВС у Львівській області, а також заступником голови ЛОДА. На місцевих виборах 2010 року балотувався до Львівської міської ради від “Сильної України”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2015/03/03/cherez-5-storinok-rosijskoyu-movoyu-lvivskyj-muzej-ne-zekonomyv-majzhe-60-tysyach-na-ohoroni/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.