Турківський лісгосп замовив залізничні перевезення у приватних компаній на понад 2 млн грн

Державне підприємство «Турківське лісове господарство» замовило послуги з перевезення вантажів залізничним транспортом на загальну суму 2,45 млн грн. За ці кошти перевезення будуть здійснювати протягом лютого-грудня 2015 року. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Закупівля відбулася за процедурою відкритих торгів за 7 лотами. Переможцем у 6 лотах стала ТОВ «Галицька Транспортна Компанія», яка отримала замовлень на 2,19 млн грн.

«Галицька транспортна компанія» зареєстрована у квітні 2014 року у Львові на Костянтина Білоуса. Керівником значиться Надія Муравель.

Один підряд на суму 251,29 тис. грн отримало ТОВ  «Метрудтранс». Власником цього підприємства наразі є Володимир Пашко, а директором – Андрій Федоровський. З 2007 до 2013 рік засновником і директором «Метрудтрансу» був Артем Мініч, який у 2005 році працював директором ПП «Українська дезинфекційна компанія ДП», власником якого значиться Андрій Федоровський.

Крім того, Артем Мініч щонайменше до початку 2013 року був засновником ТОВ «Укрзернотранс-К». Віднедавна його частку переоформлено на того ж Володимира Пашка. За даними «Наших грошей», у «Укрзернотранс-К» у 1999-2012 рр. на посаді комерційного директора працював Руслан Сольвар, який з жовтня 2012 року є народним депутатом. На останніх виборах Сольвар балотувався від партії «Блок Петра Порошенка». Сольвар входить до комітету Верховної ради з питань транспорту.

У січні 2015 року ці ж компанії отримали підряди на перевезення від державних лісових господарств Івано-Франківської області на суму 6,35 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі