Прибирання Франківського району коштуватиме 12,3 млн грн

Франківська райадміністрація Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовила прибирання району за 12 млн  350 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За ці кошти до кінця року надаватимуть послуги з ручного прибирання вулиць, скверів та газонів, а також посипання піскосумішшю та прибирання вакуумним автотранспортом.

Комунальні підприємства отримають левову частку грошей – понад 11,6 млн грн. Лише у 3 з 15 лотів перемогу отримали приватні компанії.  Зокрема, ТОВ «Озеленення Галичини» отримало замовлення на 374,6 тис. грн. Товариство належить Ярославу Беряничу, Зеновію Луцко та Василю Сенику. ПАТ «Зеленбуд» отримає ще 320 тис. грн. Акціонерами, за даними SMIDA, вказано ПАТ «Компанія з управління активами «Карпати-інвест»  (38,8%), Тетяну Муштук (17%), Софію Опацьку (16,7%).

Нагадаємо, прибирання Галицького району коштуватиме 14,3 млн грн, Сихівського – 12,3 млн грн. Також за 14,3 млн грн протягом року прибиратимуть Личаківський район, а за 11 млн грн – Залізничного.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі