Львівська ДСО застрахувала свої промахи за майже 2 млн грн

Управління Державної служби охорони при ГУ МВС України у Львівській області за результатами відкритих торгів замовила добровільне страхування фінансових ризиків за 1 млн 920 тис. грн у ПАТ «Українська охоронно-страхова компанія». Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Згідно з документацією торгів, управління отримуватиме відшкодування внаслідок втрати доходу в процесі виконання договірних зобов’язань перед контрагентами за договорами охорони через неправомірні дії третіх осіб, а саме: крадіжки, грабежі, розбої, бандитизм, хуліганство, які скоєні на об’єкті охорони або по відношенню до об’єкта охорони.

Випадки визнаються страховими, якщо вони настали внаслідок невиконання чи неналежного виконання управлінням своїх зобов’язань за договорами охорони, в результаті чого управління має компенсувати збиток контрагентам.

Компанія надаватиме послуги ДСО до кінця року. Страхова сума за договором становить 192 млн грн. Франшиза за кожним випадком – 1 тис. грн. Страхове відшкодування виплачуватимуть протягом 10-ти робочих днів після надання повного комплекту документів.

Дія договору добровільного страхування фінансових ризиків поширюється на такі договори охорони:

№ п/п Вид договору охорони Ліміт відповідальності за кожним страховим випадком, що настав грн
1 Охорона господарських об’єктів, об’єктів народного господарства, кредитно-фінансових установ, банків 2 000 000
2 Охорона перевезень валютних цінностей, інкасація грошових коштів 2 000 000
3 Охорона банкоматів (грошові кошти в банкоматах) 500 000
4 Супровід цінних вантажів власників 1 000 000
5 Охорона особистого майна громадян 1 000 000
6 Охорона фізичних осіб, делегацій, туристичних груп 1 000 000

Єдиним конкурентом на торгах було ПАТ «Страхова група «Ю.БІ.АЙ», яке пропонувало свої послуги за  2 млн 73,6 тис. грн.

За даними SMIDA станом на 4 квартал 2014 року, акціонерами ПАТ «Українська охоронно-страхова компанія» є Департамент ДСО при МВС України (40%), Управління ДСО при ГУМВС України в місті Києві (20%).

До слова, ця ж страхова компанія надавала Управлінню ДСО при ГУ МВС України у Львівській області послуги зі страхування загальної відповідальності у 2014 році за 420 тис. грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі