«Львіввугілля» придбало обладнання на 3 млн грн в фірми помічника екс-регіонала Юрія Мірошніченка

ДП «Львіввугілля» уклало угоду на закупівлю приладів для контролю за параметрами дегазації з конотопським ТОВ «НВО «Червоний металіст» на загальну суму 2,91 млн грн. Закупівля відбувалась за неконкурентною переговорною процедурою, повідомляється у Віснику держаних закупівель.

В обґрунтуванні застосування переговорної процедури закупівлі зазначено, що відкриті торги були відмінені 10 листопада 2014 року через те, що до оцінки було допущено пропозиції менше, ніж двох учасників.  Комітет з конкурсних торгів також зазначає, що «при вивченні документів учасників члени комітету дійшли до висновку, що єдиним виробником новітніх приладів контролю та засобами контролю за параметрами дегазації, засобів індивідуального захисту в Україні є ТОВ «НВО «Червоний металіст».

У цього ж підприємства нещодавно за кошти державного бюджету було закуплено обладнання для шахт підконтрольних терористам. Як повідомляли «Наші гроші» низку угод на загальну суму 8,13 млн грн з підприємством уклала ДП «Донецька вугільна енергетична компанія».

Засновником ТОВ «НВО «Червоний металіст» є Олександр Котляров. У 2013 році він був позаштатним радником депутата від  «Партії Регіонів» Юрія Мірошніченка.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі