Суд зобов’язав «!Фест» прибрати ванни з фасаду будинку на Сербській

serbska_fest1717117Господарський суд Львівської області зобов’язав ТОВ «Шокоооооооолад» привести фасад будинку №3 на вулиці Сербській у Львові до попереднього стану, а саме за власні кошти демонтувати самовільно встановлені техніко-декоративні елементи на головному фасаді. Про це йдеться у рішенні від 10 грудня.

Галицька райадміністрація міста звернулась із позовом, оскільки «Шокоооооооолад» самовільно без необхідних дозволів та погоджень встановив технічні елементи різних форм на фасаді будинку, який є пам’яткою архітектури національного значення.

Управління охорони історичного середовища міськради розглядало проектні пропозиції щодо встановлення на фасаді будинку-пам’ятки шести конструкцій загальною вагою 370 кг, з’єднаних трубою та надало негативний висновок, оскільки  пропоновані архітектурні перетворення суперечать ЗУ «Про охорону культурної спадщини».

Представник «Шокооооооооладу» у суді розповів, що вони оскаржують розпорядження Галицької РА «Про приведення фасаду будинку №3 на вул. Сербській до попереднього стану». Як доказ оскарження надав суду ухвалу про відкриття провадження у справі. Окрім того, стверджував, що Галицька РА не мала повноважень для звернення до суду, оскільки реалізацією державної політики у сфері охорони культурної спадщини здійснює Міністерство культури України.

Суд підтримав позивача, тому що суд апеляційної інстанції встановив, що адміністрація, приймаючи розпорядження, діяла в межах повноважень.

На вулиці Сербській, 3 працює «Львівська майстерня шоколаду», що входить до «Холдингу емоцій «!Фест». Офіційно власниками ТОВ «Шокоооооооолад» є ТОВ «КУА «Західна інвестиційна група», автрійська компанія «ФІІХ Файнес Інвестмент Інновейшн Холдинг Менеджмент», ТОВ «КУА «Актив» і Володимир Дубовий, який несподівано помер у ніч на 31 жовтня.

Засновником ТОВ «Холдинг емоцій «!Фест» є «КУА «Актив» і «ФІІХ Файненс Інвестмент Інновейшн Холдинг Менеджмент».

Фото: Роман Балук.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі