- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

У Брюховичах відремонтують народний дім, через який люди блокували селищну раду

29.10.2014 @ 08:30 в НОВИНИ

Брюховицька селищна рада за результатами відкритих торгів замовила реконструкцію клубу “Народний дім” по вул. Івасюка, 2 у колективного підприємства “Центр Комплекс” Львівської обласної асоціації інвалідів за понад 2,6 млн грн (без ПДВ). Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

У клубі вставлять вікна і двері, облаштують підлогу (зокрема, вкладуть мозаїчний паркет), підвісну стелю, встановлять сцену, систему опалення, змонтують антрактно-розсувну завiсу, придбають 100 стільців, куліси та інше.

Роботи планують завершити до кінця 2015 року або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань.

Інші учасники пропонували виконати роботи дорожче: ПП “Ренесанс-Стиль” за 2 млн 766 тис. грн (з ПДВ) і ТОВ “Захід-енергомонтаж” за 2 млн 853 тис. грн (з ПДВ).

У вересні цього року мешканці Брюхович пікетували [1] раду селища через затягування проведення даного тендеру. Спочатку розкриття пропозицій запланували на 21 серпня, потім перенесли на 29 серпня, пізніше на 22 вересня, тому що у селищній раді перераховували кошторисну документацію.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2014/10/29/u-bryuhovychah-vidremontuyut-narodnyj-dim-cherez-yakyj-lyudy-blokuvaly-selyschnu-radu/

URLs in this post:

[1] пікетували: http://zaxid.net/news/showNews.do?u_bryuhovichah_lyudi_piketuvali_selishhnu_radu_cherez_zatyaguvannya_remontu_narodnogo_domu&objectId=1322761

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.