Клуб «Мі100» заборгував понад 30 тисяч «Львівтеплоенерго»

ТОВ «Клуб «Місто» («Mi100») повинне виплатити на користь Львівського міського комунального підприємства «Львівтеплоенерго» 31,7 тис. грн відшкодування вартості теплового навантаження, а також 1,8 тис. грн інфляційних втрат і 267 грн 3% річних. Про це йдеться у рішенні Господарського суду Львівської області від 29 вересня.

У рішенні повідомляється, що у 2011 році між «Клуб «Місто» і «Львівтеплоенерго» укладено договір про постачання теплової енергії.

У квітні 2013 року сторони даного договору підписали акт про відключення системи теплоспоживання ТОВ «Клуб «Місто», у якому як підставу відключення зазначено «закінчення опалювального сезону».

Рішеннями Львівської міської ради від вересня 2013 року і січня 2014 року встановлено двоставковий тариф на теплопостачання, що включає в себе плату за фактично спожиту одиницю теплової енергії та місячну плату за одиницю теплового навантаження. Перша складова тарифу оплачується лише в опалювальний період, друга – протягом цілого року.

1 серпня 2014 року  «Клуб «Місто» звернулося до «Львівтеплоенерго» з листом, у якому повідомило про небажання пролонговувати договір. Через місяць «Львівтеплоенерго» повідомило товариство про розірвання договору з 1 серпня 2014 року.

Представник «Клуб «Місто» у суді стверджував, що постачання теплової енергії було припинено, що підтверджується квітневим актом про відключення від системи теплоспоживання. А також, що сума плати за теплове навантаження, яка заявлена до стягнення, не передбачена умовами договору, відтак відсутні підстави для її стягнення.

Натомість суд встановив, що договір діяв до 1 серпня, споживача від’єднано від системи теплопостачання тільки 26 серпня, а договором передбачено оплату вартості приєднаного теплового навантаження. Тому суд вирішив, що клуб має виплатити майже 31,7 тис. грн боргу.

Власником ТОВ «Клуб «Місто» («Мі100») є Іщенко Віталій Юрійович.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі