Улюблена фірма банківського інституту відремонтує гуртожиток за мільйон гривень

Львівський інститут банківської справи за результатами відкритих торгів замовив реставрацію фасаду будівлі гуртожитку №1 на вулиці Коперніка, 14 у Львові у ТОВ “Інститут проектування “Комфортбуд” за 973,7 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

За найдешевшу ціну учасники могли отримати максимально 70 балів, ще 30 балів — це максимальна оцінка за строк виконання робіт. Пропозиція “Комфортбуду” була найдешевшою на торгах. Однак запропоновані учасниками терміни виконання робіт опубліковані Віснику держзакупівель не були. У загальних вимогах вказано, що виконувати роботи з реставрації повинні не довше 160-ти днів з дати перерахування авансу.

Власником ТОВ “Інститут проектування “Комфортбуд” є Андрій Вишневський.

Компанія перемагала у тендерах Львівського інституту банківської справи на капремонт навчального корпусу за 2 млн 750 тис. грн у 2012 році та на додаткові роботи з ремонту того ж корпусу за понад 234 тис. грн у 2013 році. Також чотири роки тому у “Комфортбуду” замовляли проектно-вишукувальні роботи будівництва санаторно-оздоровчого комплексу “Прикарпаття” Нацбанку України в Яремче за 6 млн грн.

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі