Дубневич купив приміщення на площі Ринок за 16,8 млн грн

Вартість приміщення полощею понад 300 кв.м. на площі Ринок, 28 у Львові у ході аукціону зросла більш ніж у три рази. В результаті приміщення купив депутат Львівської облради Богдан Дубневич, повідомляє ZAXID.NET.

Загалом у аукціоні з продажу приміщення у будинку на площі Ринок, 28 взяли участь 11 учасників, однак основна боротьба розгорнулася між депутатом Львівської облради Богданом Дубневичем і відомим бізнесменом Григорієм Козловським (власник «Гранд-готелю», «Королівської пивоварні» та інших об’єктів у центрі Львова).

Стартова ціна приміщення у ₴5,4 млн, в ході аукціону зросла більш ніж у три рази – при мінімальному аукціонному кроку у ₴600 тис. Козловський припинив боротьбу на позначці у ₴16,2 млн, що дозволило Богдану Дубневичу вийти переможцем із запропонованою ціною у ₴16,8 млн (разом з ПДВ).

Депуптат Львівської облради Богдан Дубневич є старшим братом народного депутата з фракції УДАР Ярослава Дубневича. Братам також належить низка розважальних закладів у центрі Львова – зокрема, ресторани «Грушевський» і «Панська чарка».

У придбаному приміщення на площі Ринок, за словами Богдана Дубневича, також облаштують ресторан.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі