- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Для рестараврації замку у Жовкві підкоригують документацію за двісті тисяч

02.06.2014 @ 08:30 в НОВИНИ

Державний історико-архітектурний заповідник у Жовкві за неконкурентною процедурою закупівлі в одного учасника замовив коригування проектно-кошторисної документації, її державну комплексну експертизу та авторський нагляд за реставрацією частини Жовківського замку. Роботи виконуватиме ПП “Ярко і К” за 221,5 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Послуги “Ярко і К” замовили без проведення конкурсу, оскільки саме ця фірма у 2009 році виготовляла проектно-кошторисну документацію на реставрацію і пристосування частини будівель Жовківського замку. Документація була готова, однак з бюджету не профінансували реставрацію.

Утім в кінці 2013 року проект з реставрації частини замку підтримали за програмою ЄС “Польща-Білорусь-Україна 2007-2013”. Передбачено фінансування у розмірі близько 1,4 млн. євро. А тому виникла потреба відкоригувати документацію, тому що вона застаріла.

Власником ПП “Ярко і К” є Чурилик Ярема.

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2014/06/02/dlya-restaravratsiji-zamku-u-zhovkvi-pidkoryhuyut-dokumentatsiyu-za-dvisti-tysyach/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.