Дубневичі «розпиляли» 14 мільйонів зі своїм директором на будівництво чергового Народного дому

Сокільницька сільська рада (Пустомитівський район) уклала угоду на будівництво Центру мистецтв та дозвілля «Просвіта» за 14,2 млн грн. з ТОВ «Тір».  Повідомляється у Віснику державних закупівель.

Це вже другий Народний дім «Просвіта», тендер на будівництво якого, виграло це підприємство з початку 2014 року. У квітні цього року ТОВ «Тір» отримало підряд на 10,4 млн грн від сільської ради Мшани (Городоцький район). За дивним збігом обставин, єдиним конкурентом на торгах, і у Мшані, і в Сокільниках виступало ТОВ «Енергія-Монтажсервіс».

 Власником компанії-переможця є Юрій Пастернак – давній менеджер братів Дубневичів, який досі залишається директором ТОВ «Фінансова компанія «Енергія-Інвест», яка належить братам Дубневичам. Вони ж є і співвласниками ТОВ «Енергія –Монтажсервіс».

Дубневичі з Пастернаком активно «змагаються» не лише за будівництво народних домів. Як вже повідомляли «Н.Г.Львів», у вересні минулого року вони конкурували за будівництво каналізації в місті Комарно (Городоцький район) вартістю 6 млн.грн та реконструкцію каналізаційних споруд у селі Рудки за 3,6 млн грн.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі