Близькі фірми “загазують” ще дві лікарні

Львівська обласна дитяча клінічна лікарня “Охматдит” та Комунальна міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова за результатами відкритих торгів замовили промислові гази у ТОВ фірма “Львівкисень” загалом на 1 млн 161,5 тис. грн з ПДВ. Про це повідомляється у Віснику держзакупівель.

Зокрема, “Охматдит” замовив медичний кисень в балонах на 16 тис. грн (без ПДВ), медичний кисень – на 327,6 тис. грн (без ПДВ), медичний закис азоту — на майже 36 тис. грн (без ПДВ) та вуглекисний газ — на 1 400 грн (з ПДВ). Лікарня швидкої меддопомоги замовила газоподібний азот, медичний кисень в балонах по 7 та 40 літрів, медичний кисень, що буде постачатися через газифікатор, на 704,4 тис. грн (з ПДВ).

В обидвох торгах до процедури оцінки пропозицій конкурсних торгів було допущено ТОВ фірма “Львівкисень” та ПАТ “Львівський хімічний завод”. Згідно інформації SMIDA за 2012 рік, майже 33,5% ПАТ “Львівський хімічний завод“ належить Анатолію Бобришову, ще 33,35% – Крістіні Бобришовій, яка у 2012 році також була власницею ТОВ фірма “Львівкисень”. Згідно з ЄДР, нині “Львівкисень” належить Ірині Михайлович.

У торгах лікарні швидкої меддопомоги також взяло участь ТОВ “Сектор газу”, однак їх пропозицію відхилили, оскільки не на всіх сторінках пропозиції конкурсних торгів є наявний підпис уповноваженої особи і печатка, не надано копію виписки з ЄДР, а також копію статуту в повному обсязі. Фірма пропонувала товар лише за 451,8 тис. грн, тоді як переможцем стало “Львівкисень” із сумою в 704,4 тис. грн.

Як вже повідомляли “Н.Г. Львів”, ще у двох закупівлях газу для медзакладів між собою змагалися саме “Львівкисень” та “Львівський хімічний завод”.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі