Сорок шість мільйонів на ремонт Мечнікова освоїть невідома фірма зі статутником у тисячу гривень

Вулицю Мечнікова, на відтинку від Пекарської до Личаківської, відремонтують за 46,8 млн грн. Переможцем тендеру, який був оголошений Управлінням капітального будівництва Львівської міської ради, стало ТОВ «Львівбудмережі» – повідомляється у Віснику державних закупівель.

Статутний фонд «Львівбудмережі», яке зареєстровано у грудні 2012 року становить тисячу гривень. Власником фірми було вказано Олега Пастущака. Пошук більш детальної інформації про фірму та її власника не дав фактично жодних результатів – лише кілька повідомлень про оголошені фірмою вакансії водія та слюсаря.

Реконструкція вулиці Мечнікова має тривалу історію – ремонтні роботи тут повинні були завершити ще у квітні 2008 року. Тендер на 10,5 млн грн виграло ВАТ «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65». Проте в процесі реконструкції виникла потреба в додаткових роботах, які стосувались ремонту інженерних мереж та підземних комунікацій, оцінку стану яких неможливо було передбачити під час розробки проекту. В результаті, коштів виявилось недостатньо, і відремонтували лише частину вулиці. Було також багато претензій до якості виконаних робіт.

У березні цього року Ігор Фалюта, в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської міської ради, заявляв, що для ремонту Мечнікова необхідно орієнтовно 35 мільйонів гривень. Фірма-новачок «Львівбудмережі», що досі не перемагала в жодному тендері, підняла цю суму до 46 млн. А от більш досвідчені конкуренти, які брали участь в даному тендері, наприклад, «Шляхове ремонтно-будівельне управління №65», готове було працювати лише за суму майже на 10 млн грн більшу.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі