- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

“ЛАЗ” через суд не змусив “Київпастранс” прийняти двадцять два замовлені раніше тролейбуси

28.10.2013 @ 08:30 в НОВИНИ

Київський апеляційний господарський суд 21 жовтня 2013 року відмінив рішення суду першої інстанції, яким “Київпастранс” було зобов’язано прийняти 22 тролейбуси “ЛАЗу”. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У постанові [1] йдеться про те, що 12 жовтня 2012 року комунальне підприємство “Київпастранс” замовило у ТОВ “Торговельно-фінансова компанія “ЛАЗ” 23 нові тролейбуси ЛАЗ Е-301. Ціна усіх 85,1 млн грн. Договір про купівлю набирав чинності з дня його підписання сторонами і діяв до кінця 2012 року, але в будь-якому випадку до повного виконання сторонами своїх зобов’язань. “ЛАЗ” хоч і не отримав попередньої оплати, але 26 грудня 2012 року поставив перший тролейбус.

Однак далі “Київпастранс” відмовився приймати тролейбуси, тому “Торговельно-фінансова компанія “ЛАЗ” звернулася до суду. Суд першої інстанції задовольнив позов [2] “ЛАЗу” і зобовязав комунальне підприємство виконати умови договору та прийняти ще 22 тролейбуси.

Київпастранс” не погодилося з таким рішенням. Під час розгляду апеляційної скарги представник комунального підприємства зазначив, що у них відсутні підстави для прийняття товару, оскільки вони мали прийняти тролейбуси у період дії договору, тобто з 12 жовтня по 31 грудня 2012 року. Окрім того, здійснення ними закупівлі за договором, укладеним у 2012 році, можливе було лише протягом бюджетного періоду, який закінчився 31 грудня 2012 року.

Судді переглянули докази повідомлення ЛАЗом “Київпастрансу” про готовність поставити тролейбуси і відхилили їх. Зокрема, вони вирішили, що із долученого до матеріалів справи звіту факсимільного апарату не вбачається інформації щодо змісту відправлень та щодо одержувачів зазначених відправлень. А відтак “ЛАЗ” не довів факту надсилання “Київпастрансу” повідомлення про готовність поставити товар та ухилення комунального підприємства щодо прийому товару.

Власниками “Торговельно-фінансової компанії “ЛАЗ” були Таісія Саніна та ТОВ “Сіті транспорт груп”, де засновниками були Ігор Чуркін і Таісія Саніна.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/10/28/laz-cherez-sud-ne-zmusyv-kyjivpastrans-pryjnyaty-dvadtsyat-dva-zamovleni-ranishe-trolejbusy/

URLs in this post:

[1] постанові: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/34322884

[2] задовольнив позов: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/32581376

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.