Дві компанії, серед яких колишня фірма Буняка, освоять два мільйони від міськради

Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради за результатами відкритих торгів замовив реконструкцію каналізаційних мереж вулиці Тракт Глинянський у ТОВ “Укрінвестбуд” за 2,2 млн грн. Про це повідомляється у Віснику держзакупівель.

Пропозиція “Укрінвестбуду” була найдешевшою на торгах. Реконструкцію проводитимуть на вулиці Тракт Глинянський, 161-а, 161-б, 161-в, 161-г, 162, 163, 165. Планується, що роботи завершать у жовтні цього року.

Окрім даного замовлення, у 2013 році “Укрінвестбуд” підписав договір на будівництво централізованого водовідведення в Сокільниках за 7,5 млн.

Власниками “Укрінвестбуду” було вказано ПП “Західна інженерна компанія” та ТОВ “Хосаро”. “Західна інженерна компанія” будувала відому у Львові трамвайну колію на Сихів. Раніше її власниками був Любомир Буняк, екс-міський голова Львова, та Михайло Політило — тепер заступник начальника управління капітального будівництва ЛОДА. Відомо, що ця компанія належала ТОВ “Хосаро” та Оксані Винявській. Власниками ТОВ “Хосаро” було троє людей: Андрій Рокош, Володимир Мазур і Тарас Хома.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі