Прокурор вибиває гроші інвесторів Садового через суд

Господарський суд Львівської області задовольнив позов прокурора Шевченківського району Львова до ТОВ “Підприємство “Турист” про стягнення понад 130 тис. грн. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Прокурор позивався в інтересах Департаменту економічної політики Львівської міськради. Згідно з рішенням, ще у 2009 році Департамент та “Підприємство “Турист” уклали договір №54 про сплату інвестиційного внеску. Товариство забов’язувалося сплатити кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова в сумі 130 тис. грн.

Зокрема, до липня 2009 року “Турист” мав заплатити 30 тис. грн, і до кінця грудня 2010 року — ще 100 тис. грн. Однак нічого не заплатив. У суді представник товариства обгрунтував заборгованість скрутним фінансовим становищем. Суд зобов’язав їх виплатити гроші частинами, останній платіж до 31 грудня 2013 року.

У рішенні суду не пояснюється, яку вигоду від інвестицій отримає товариство. Власником ТОВ “Підприємство “Турист” зі “статутником” в 400 гривень є Володимир Смалюх. Компанія вигравала тендери Львівської облдержадміністрації. Зокрема, в 2009 році на реставрацію собору Святого Юра у Львові. Останній конкурс, в якому перемогла фірма, – це газифікація будинку-музею Івана Франка у Нагуєвичах Дрогобицького району за 1 млн 870 тис. грн у 2011-му році.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі