Прибиральники з 8-річним досвідом будуть коштувати мерії понад один мільйон

На прибирання приміщення Львівської мерії (пл. Ринок, 1) та Архівного відділу міської ради (вул.. Дорошенка, 23) цього року буде витрачено 1 млн 116 тис. гривень. У тендері на таку суму перемогло ЛКП «Ратуша сервіс». Його конкурентом було ще одне комунальне підприємство «Старий Львів», повідомляється у Віснику державних закупівель.

Цінові пропозиції львівських комунальників щодо вартості прибирання 1 кв. м відрізнялись всього на 3 копійки. Переможець запропонував ціну 9,31 грн за 1 кв. м.

Протягом року працівники «Ратуші сервіс» будуть прибирати приміщення Ратуші та прилеглу території загальною площею 13 320 кв. м, а також приміщення архіву площею 450 кв. м. У вартість послуг з прибирання включено щоденне чергування прибиральників протягом робочого дня, які проводитимуть сухе та вологе прибирання кабінетів, сходових кліток туалетних кімнат та коридорів. Миття вікон 6 разів на рік. Вивезення сміття тощо.

У документації конкурсних торгів також вимагалось, що кількість працівників, задіяних при наданні послуг, повинна бути не менше 30 осіб. При цьому не менше 50 % з них повинні мати досвід роботи більше 8 років.

Минулого року мерію також прибирало ЛКП “Ратуша сервіс”, але дорожче – за 1 млн 271 тис. гривень.

 

 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі