Львівська облрада “вибиває” гроші з фірми, якій продала нерухомість по 600 гривень за “квадрат”

Проспект Чорновола, 59 (фото google)

Проспект Чорновола, 59 (фото google)

ТОВ “Нерухомість та майно”, яке вчасно не розрахувалося за куплене в облради приміщення, має виплатити Управлінню майном спільної власності Львівської облради 4500 гривень штрафу, 622 грн, – пені, 1720 грн – судового збору. Про це повідомляється у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У рішенні Господарського суду Львівської області вказано, що “Нерухомість та майно” 6 грудня 2012 року придбало нежитлові приміщення технічного поверху загальною площею 476,6 кв. м за адресою м. Львів, проспект В. Чорновола, 59 за майже 286,5 тис. гривень. Вартість одного квадратного метра склала лише 601 гривню.

У договорі купівлі-продажу було вказано, що товариство має сплатити усі гроші за приміщення до 5 січня 2013 року. Якщо не сплатить, то облрада отримає неустойку в розмірі 20% ціни продажу об’єкту.

Станом на 23 січня товариство порушило строк оплати на 18 днів, тому облрада нарахувала 622 гривні пені та 57,3 тис. грн неустойки. Однак у суді представник ТОВ “Нерухомість та майно” розповів, що товариство вчасно не виплатило гроші через різдвяний період та присутність у штаті підприємства лише однієї людини, директора підприємства. Також він повідомив про “відсутність можливості отримання будь-якої користі з об’єкта за рахунок протермінування платежу”.

Суд, врахувавши ці причини, призначив сплатити фірмі лише 4,5 тисячі гривень штрафу. Натомість у рішенні не повідомляється, чи розрахувалася компанія за майно повністю. 

ТОВ “Нерухомість та майно” зі “статутником” у 2 тис. грн було зареєстровано лише у серпні 2012 року, тобто за чотири місяці до купівлі нерухомості в облради. Власницями є Ірина Шушко та Надія Поліщук.

Нерухомість за адресою проспект Чорновола, 59 – це колишній будинок побуту “Ювілейний”.

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі