- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Дорожча, але улюблена фірма центру зайнятості знову перемогла

29.03.2013 @ 08:50 в НОВИНИ

Львівський міський центр зайнятості за результатами запиту цінових пропозицій замовив до кінця року охорону у ТОВ “Лев” за 74,3 тис. грн. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Компанія забезпечуватиме охорону адміністративного будинку з його службовими і господарськими приміщеннями та прилеглої території. Охорона об’єкта цілодобова. Як зазначено у протоколі розкриття цінових пропозицій, вартість години охорони — 10,86 грн.

У ще трьох компаній (ПП “Охорона юридична фірма СКБ-Захід”, ПП “Агенство безпеки “Блокпост — Сервіс”, ТОВ “ЗІТ-Охорона”) були дешевші пропозиції: від 9,98 грн/год до 10,74 грн/год. Однак у Віснику відсутній протокол відхилення пропозицій, тому невідомо, з яких причин обрали дорожчу пропозицію ТОВ “Лев”.

Тиждень тому міський центр зайнятості замовив [1] прибирання у цієї компанії. Тоді також була дешевша пропозиція, однак (без пояснення причин у Віснику) обрали саме ТОВ “Лев”.

Власниками ТОВ “Лев” є Марія та Володимир Рудницькі — батьки Олега Рудницького, екс-заступника голови Львівської ОДА, який судиться [2] за свою посаду. У старих публікаціях зазначено, що Рудницький також був почесним президентом [3] компанії “Лев”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/03/29/dorozhcha-ale-ulyublena-firma-tsentru-zajnyatosti-znovu-peremohla/

URLs in this post:

[1] замовив: http://lviv.nashigroshi.org/2013/03/20/tsentr-zajnyatosti-u-lvovi-prybere-firma-batkiv-eks-zastupnyka-holovy-administratsiji/

[2] судиться: http://www.varianty.net/novyny/item/9785-rudnitskiy-oskarzhiv-v-sudi-svoe-zvilnennya-z-posadi-zastupnika-golovi-lvivskoyi-oda

[3] почесним президентом: http://portal.lviv.ua/exclusive/2010/10/28/124320.html

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.