- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

ZIK хоче від “Львів-ТБ” ще півмільйона

05.03.2013 @ 12:42 в НОВИНИ

ТОВ ТРК «Міст ТБ» (телеканал ZIK) звернувся до суду із позовною заявою про стягнення з комунального підприємства «Телерадіокомпанія «Львів – ТБ» понад 515 тис. грн. Про це повідомляється в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Однак Господарський суд Львівської області повернув позовну заяву «Міст ТБ» без розгляду через дрібничку. Суд встановив, що «Міст ТБ», як доказ направлення копії позовної заяви з документами комунальному ТБ надав опис вкладення у цінний лист. Проте, не додав квитанції поштового відправлення, яка може вважатися належним доказом надсилання сторонам копії позовної заяви і доданих до неї документів. Найімовірніше, незабаром «Міст ТБ» звернеться з новою позовною заявою, правильно оформивши документи.

Як повідомляли “Н.Г. Львів”, 27 грудня 2012 року у Господарському суді Львівської області «Міст ТБ» вже відсудив [1] у «Львів – ТБ» 165,6 тис. грн заборгованості. Як відомо, у липні 2012 року КП “Телерадіокомпанія “Львів-ТБ” за результатами тендеру уклало угоди [2] на трансляцію своїх програм в ефірі інших телеканалів на суму 1,63 млн грн. Основне замовлення (на 1,35 млн грн) отримало ТОВ ТРК «Міст ТБ».

Основним власником “Міст ТБ” [3] є ТОВ “Західна інформаційна корпорація” Петра Димінського, якій належить 99% статутного капіталу. Мінорітарним власником є ТОВ “Західноукраїнська корпорація “Бізнес медіа активи”, засновниками якої є гендиректор футбольного клубу “Карпати” Ігор Дедишин та ТОВ “ЗІК” Димінського. 1% статутного капіталу “Міст ТБ” належить офшорній компанії з Британських Віргінських Островів “Менділ Лімітед”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/03/05/zik-hoche-vid-lviv-tb-sche-pivmiljona/

URLs in this post:

[1] відсудив: http://lviv.nashigroshi.org/2013/01/09/telekanal-dyminskoho-vidsudyv-u-lviv-tb-165-tysyach-za-translyatsiyu-prohram/

[2] уклало угоди: http://nashigroshi.org/2012/07/12/telekanal-oblrady-zaplatyt-16-miljona-kompaniyam-dyminskoho-ta-partnera-druzhyny-ivchenka/

[3] власником “Міст ТБ”: http://www.nrada.gov.ua/ua/derzhavniyreestr/Movniki/TRKMistTBTOV.html

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.