- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

“Львівелектротранс” дбає про працівників – зароблені гроші витрачає на каву

31.01.2013 @ 08:59 в НОВИНИ

Львівське комунальне підприємство “Львівелектротранс” у 2012 році купило кави на 5 тис. грн для автомату, який встановили за 400 грн.

Комунальне підприємство, яке лише у III кварталі минулого року вперше не було збитковим, закупило у ТОВ “Галка-Маркет” кавових виробів на 5 тис. грн для власних потреб, а також заплатило 400 грн підприємцю Ю.Малику за встановлення кавового апарату. Про це стало відомо з відповіді міськради на запит “Наших грошей. Львів” щодо закупівель без проведення конкурсу.

Директор ЛКП Орест Козак у телефонній розмові повідомив, що не знає, де у них встановлено кавовий апарат. “Розділіть 5 тисяч на 150 працівників. Хіба це багато?”, – також зазначив він.

Безкоштовна кава – це приємний бонус. Проте, чи може собі його дозволити підприємство, яке, за словами колишнього начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР Миколи Жука, тільки “вийшло на нуль [1]”.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/01/31/lvivelektrotrans-dbaje-pro-pratsivnykiv-zarobleni-hroshi-vytrachaje-na-kavu/

URLs in this post:

[1] вийшло на нуль: http://vgolos.com.ua/economic/news/11086.html

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.