- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

“Електронтранс” зірвав терміни поставки нового львівського трамваю за 12 мільйонів

31.01.2013 @ 12:46 в НОВИНИ

ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс” ще у грудні 2012 року мало презентувати новий трамвай, призначений для вузької львівської колії. І хоча вже завершився січень, однак випробування дослідного зразка так і не розпочали. На підприємстві ще завершують підготовчі роботи. Про це повідомляє “Львівська газета” [1].

У липні 2012-го, повідомляли “Наші гроші” [2], Департамент житлового господарства та інфраструктури міськради за результатами тендеру уклав угоду з цим товариством на придбання одного трамваю з низьким рівнем підлоги по програмі оновлення рухомого складу «Львівський трамвай». Вартість угоди склала 11,91 млн грн. Згідно Вісника державних закупівель кінцевий термін постачаннятрамваю — грудень 2012 року.

ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Електронтранс» створено спеціально для виготовлення трамваїв на базі місцевого заводу «Електрон», який за часів СРСР виробляв телевізори. Президент концерну Юрій Бубес володіє 5,2% акцій компанії, ще майже 20% належать менеджменту. Власники 75% акцій ПАТ “Концерн-Електрон” в SMIDA [3] не розкриваються.

Концерн володіє 64% «Електронтрансу», ще 26% належить німецькій компанії «Транстек Ф&Е», яке виготовлятиме вагонні візки, і 24% належить ТОВ «Автотехнопроект». Засновниками цієї фірми є Іван Войчишин, Олег Дзядик, Микола Півоварчук, Василь Сидь та Юрій Цетнар.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/01/31/elektrontrans-zirvav-terminy-postavky-novoho-lvivskoho-tramvayu-za-12-miljoniv/

URLs in this post:

[1] “Львівська газета”: http://www.gazeta.lviv.ua/

[2] “Наші гроші”: http://nashigroshi.org/2012/08/06/pilotnyj-tramvaj-koshtuvatyme-v-25-razy-dorozhche-nizh-zvychajnyj-tramvaj-u-kyjevi/

[3] SMIDA: http://smida.gov.ua/db/emitent/report/year/show/111193

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.