- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

«Інтерконтиненталь-Україна» не мало права друкувати виборчі бюлетені

23.01.2013 @ 12:10 в НОВИНИ

Київське ТОВ «Інтерконтиненталь-Україна» не мало права друкувати виборчі бюлетені на проміжні вибори до Львівської облради для Львівської міської ТВК, Сколівської та Кам’янка-Бузької районних виборчих комісій, адже не має на це відповідної ліцензії.

Виборчі бюлетені є документами суворої звітності. Згідно сайту Мінфіну [1], друкувати такі документи має право 9 товариств: ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів», ДП «Київська офсетна фабрика», Дочірнє підприємство «Поліграфічний комбінат «Зоря», ТОВ «Укрспецполіграфія», ТОВ «Видавничий дім «САМ», ПАТ «Артсервіс», Приватна фірма «Мир», ТОВ «Бланк-Прес» та ТОВ «Знак».

Згідно Єдиного ліцензійного реєстру [2], ТОВ «Інтерконтиненталь-Україна» ліцензії на виготовлення документів суворої звітності не має.

Як повідомляє “Новий погляд” [3], надруковані фірмою «Інтерконтиненталь-Україна» бюлетені вже прибули до Львова і зараз знаходяться у Личаківській райадміністрації.  


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2013/01/23/interkontynental-ukrajina-ne-mala-prava-drukuvaty-vyborchi-byuleteni/

URLs in this post:

[1] сайту Мінфіну: http://www.minfin.gov.ua/control/uk/publish/article%3fshowHidden=1&art_id=275709&cat_id=50127&ctime=1288598412360

[2] Єдиного ліцензійного реєстру: http://irc.gov.ua/ua/Poshuk-v-YeLR.html

[3] “Новий погляд”: http://www.pohlyad.com/news/n/8484

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.