- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - https://lviv.nashigroshi.org -

Майстер манікюру відремонтує дитячий садок в Дроговижі дорожче, ніж би його збудували заново

27.12.2012 @ 15:47 в НОВИНИ

Приватне підприємство ПП “Дельта-Ресурс” отримало підряд на реконструкцію дитячого садка на 20 місць у селі Дроговиж Миколаївського району Львівської області. Вартість замовлення 2,8 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Директор будівельної фірми Еріка Чубрікова, одночасно є приватним підприємцем, власником навчального центру “Гармонія”, який проводить курси косметології, масажу, манікюру, перукарські. Виглядає на те, що саме це основне місце роботи директора фірми “Дельта-Ресурс”, оскільки в інтернеті згадки про неї стосуються саме цього виду діяльності.

У тендерній документації також зазначено, що «садочок на 20 місць повинен бути відремонтованим до кінця 2014р. або до повного виконання сторонами договірних зобов’язань».

Вартість реконструкції з розрахунку на одне місце складе 140 тис. грн, що на 10 тисяч дорожче, ніж будівництво нового садку в Зубрі [1].


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: https://lviv.nashigroshi.org

URL статті: https://lviv.nashigroshi.org/2012/12/27/dytyachyj-sadok-v-drohovyzhi-vidremontuje-majster-manikyuru/

URLs in this post:

[1] будівництво нового садку в Зубрі: http://lviv.nashigroshi.org/2012/12/27/firma-chynovnyka-z-oblrady-prohrala-bahatomiljonnyj-tender-kompaniji-z-susidnoho-do-noho-ofisu/

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.