Управління освіти далі купують вугілля у “Світ СР”. Цього разу без конкурсу

Відділ освіти Бродівської райдержадміністрації Львівської області купив кам’яного вугілля на 910,5 тис. грн у ТОВ ТД “Світ СР”. Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Освітяни придбали 40 т вугілля марки ГКОМ, 811 т — марки Г/ЖСШ, 30 т – марки Д 25-200, 30 т – марки АМ 13-25. Тендер провели за процедурою закупівлі в одного учасника. В обгрунтуванні застосування такої процедури сказано, що вже тричі оголошували відкриті торги, які нічим не закінчились: “Для того, щоб спробувати вчетверте у 2012 році придбати вугілля за цією процедурою необхідно щонайменше 2-2,5 місяці. Отже, єдиною процедурою закупівлі відповідно до ст. 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель», що дасть змогу придбати вугілля та забезпечити заклади освіти твердим паливом, є закупівля в одного учасника”.

Як повідомляла газета ZIK, ТОВ «Торговий дім “Світ СР”» – одне з найактивніших постачальників палива у школи. “Цікаво, що існує воно лише півтора року, однак, за словами директора Романа Жука, вже відзначило свою 250 тендерну процедуру. Цього року вісім районних відділів освіти Львівської області купують вугілля саме в цієї компанії. Загалом, згідно з інформацією сайту z.texty.org.ua, із жовтня минулого року ТОВ «Торговий дім “Світ СР”» уклало 25 угод на загальну суму 37,18 млн грн”, — повідомляє видання.

Власниками ТОВ ТД “Світ СР” є Олександр Кукла та Орест Жук. 

Читайте нас в Instagram і Telegram

Підтримати нас

Коментарі