Буковинські онкологи придбають обладнання для діагностики та лікування хворих на коронавірус

Буковинський клінічний онкологічний центр 15 червня замовив відеобронхоскоп Optera у ТОВ «Екомед» за 2,25 млн грн. Пристрій призначений для дослідження та лікування бронхіальної системи. Товар поставлять протягом двох місяців після стовідсоткової передоплати.

Закупівлю здійснили за спрощеною процедурою звітування для запобігання поширенню, локалізації та ліквідації спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19.

Це не перший відеобронхоскоп, придбаний під час пандемії COVID-19 у Чернівецькій області. Наприкінці травня портативний гнучкий відеобронхоскоп В41 замовила чернівецька міська лікарня №1 у ТОВ «Нікатор» за 600 тис. грн. Він зручний тим, що його можна переносити по всій лікарні.

Компанія «Екомед», яка поставить онокологічному центрові відеобронхоскоп, зареєстрована в Києві. Її власниками є Валентин Мартинюк, Галина Мартинюк, Руслан Фоканов та Олег Бадунь.

Протягом 2019-2020 років компанія отримала замовлень на 124 млн грн на постачання медичних товарів, з них 3,1 млн грн – у Чернівецькій області. Також фірма «Екомед» поставить сто інфрачервоних термометрів YT-1C для військово-медичний клінічний центр Західного регіону, розташованого у Львівській області.

Нагадаємо, що станом на 19 червня Чернівецька область посідає перше місце серед інших регіонів України за кількість хворих на коронавірус – тут зафіксовано 4 211 заражень. Хоча Буковинський клінічний онкологічний центр не входить до переліку медичних закладів для лікування хворих на коронавірус, він з кінця квітня також почав проводити закупівлі за кодом «COVID-19».

Підготували за підтримки МФ Відродження

Підтримати нас

Коментарі