У Львові замовили одноразові ізоляційні халати по 180 гривень за штуку

Джерело: Кореспондент

Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня 3 квітня підписала договір на постачання захисного одягу для медиків вартістю майже 740 тис. грн з ТОВ «Росе».

Згідно з договором, оприлюдненим в Prozorro, лікарня замовила 894 костюми медичного призначення для біологічного захисту (комплект) та 2000 одноразових медичних ізоляційних халатів. Один костюм коштуватиме 425 грн, а халат – 180 грн (ціни з ПДВ).

ТОВ «Росе» 6 квітня підписало договір на постачання костюмів медичного призначення для біологічного захисту (комплект) за ціною в 365 грн за одиницю. Така ціна може бути обумовлена великим замовленням. Договір із Львівським регіональним фтизіопульмонологічним клінічним лікувально-діагностичним центром підписали на суму понад 6,5 млн грн (18 тисяч комплектів).

Щодо одноразових ізоляційних халатів, то в Бердянську 2 квітня їх замовили по 33 та 38,5 грн за одиницю, в Маріуполі 6 квітня – по 35,6 грн, Рівне 6 квітня – 65 грн, в Харківській області 3 квітня – 108 грн.

Подібні халати замовили і в Одесі на понад 2 млн грн, вони водовідштовхуючі, повністю ламіновані, ціна становить 135 грн з ПДВ. А в Хмельницьку – халати захисні стерильні – по 180 грн.

Керівник ТОВ «Росе» Юрій Гайдук відмовився від коментарів по телефону. Однак перед цим сказав, що компанія є виробником цих халатів, а їх ціна обумовлена вартістю тканини, яка подорожчала.

Власницями компаніями в рівних долях є Марія Мокрицька та Галина Стоянівська. Цьогоріч компанія підписала договорів на держзамовлення на 8,7 млн грн, а в 2019-му – майже 2,6 млн грн (дані YouControl).

Матеріал підготували за підтримки МФ Відродження

Підтримати нас

Коментарі