Помічник екс-секретаря ЛМР хоче збудувати у районі «Під Голоском» ще одну багатоповерхівку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради на офіційному сайті ради опублікувало проєкт внесення змін до детального плану житлового району «Під Голоском» у м. Львові (зміна 8), згідно з яким в районі планують звести ще одну житлову багатоповерхівку.

Згідно з опублікованим проєктом, на приватній ділянці площею 0,2946 га збудують багатоповерховий будинок, секції якого матимуть 7 та 10 поверхів.

Місце майбутнього будівництва

Генпланом передбачено, що це територія житлової забудови змішаного характеру, а зонінгом – садибної житлової забудови (не вище 18 метрів). Натомість цим детальним планом хочуть дозволити збудувати житлову багатоповерхівку.

У проєкті вказано, що у будинку на 95 квартир будуть приміщення громадського призначення, у тому числі ігрова кімната чи кімнати приблизно на 15 дітей.

Фрагмент проєктного плану з сайту ЛМР

Рішення про розробку детального плану прийняли через звернення ТОВ «Леополіс Сіті Девелопмент», на ділянці якого і планується житлове будівництво. Цей наділ раніше являв собою п’ять окремих ділянок, які у 2014 році Львівська міськрада передала в оренду членам кооперативу «Садове товариство «Інкубаторна станція» для ведення садівництва на вулиці Малоголосківській.

Одну з ділянок отримав в оренду і помічник тодішнього депутата від «Свободи» та секретаря ЛМР Василя Павлюка – Костянтин Шалай, який тепер є одним із співзасновників «Леополіс Сіті Девелопмент». Через кілька років міськрада передала ці ділянки безкоштовно у приватну власність.

Окрім Шалая першими засновниками компанії були Людмила та Костянтин Терентьєви, Оксана Красіцька та Мар’яна Арендарук. Тепер єдиним бізнес-партнером Костянтина Шалая у «Леополіс Сіті Девелопмент» є Андрій Матвійків, якому належить 83,8% статутного капіталу.

Компанія була зареєстрована десять місяців тому, а її директором є Юлій Рудницький, помічник депутата ЛМР від ВО «Свобода» Маркіяна Лопачака, а раніше ще одного «свободівця» – Любомира Мельничука.

Громадське обговорення проєкту внесення змін до детального плану триває з 17 січня по 17 лютого цього року.

Підтримати нас

Коментарі