- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Після публікації «Наші гроші. Львів» дорожники з ЛОДА розірвали 2-мільйонний договір

20.12.2019 @ 09:00 в Наші перемоги,НОВИНИ

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації 18 грудня розірвав договір з ПП «Єврошлях-ІВ» на експлуатаційне утримання дороги Турка – Східниця. Загальна вартість договору становила [1] 2,3 млн грн.

Причиною розірвання договору стала публікація «Наші гроші. Львів» про перебування цієї компанії в «чорному списку» Антимонопольного комітету. Включення до цього списку означає, що компанія порушила закон «Про захист економічної конкуренції», і протягом наступних трьох років не може стати переможцем відкритих торгів.

Адміністративна колегія Львівського тервідділення АМКУ ще 25 липня визнала винними ПП «Єврошлях-ІВ» і ТОВ «Будтранс-ІВ» в узгоджених діях на торгах з реконструкції школи в селі Нежухів Стрийського району. Змовники мали однаковий контактний номер телефону, а звітність подаківцям подавали з однієї IP-адреси. Крім того, директором обох компаній була одна особа Іван Кондрат.

На обидві компанії наклали штраф майже 70 тис. грн та визнали порушниками закону «Про захист економічної конкуренції». Однак у закупівлі від департаменту дорожнього господарства керівництво фірми «Єврошлях-ІВ» зазначило, що не є порушником, тобто подало неправдиві відомості, а члени тендерного комітету це не перевірили.

[2]

«Наші гроші. Львів» 13 грудня опублікували матеріал, де зазначили, укладати договір з цією компанією незаконно. Юристи проекту «Тисни» (Bihus.info) надіслали звернення до замовника, в якому вказали на порушення, а 18 грудня Департамент дорожнього господарства ЛОДА розірвав угоду.  Щоправда, підрядникові оплатили понад 1 млн грн із 2,3.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/12/20/pislia-publikatsii-nashi-hroshi-l-viv-dorozhnyky-z-loda-rozirvaly-2-mil-yonnyy-dohovir/

URLs in this post:

[1] становила: http://lviv.nashigroshi.org/2019/12/13/dorozhnyky-z-loda-protypravno-pidpysaly-dohovir-z-firmoiu-iz-chornoho-spysku-amku/

[2] Image: http://lviv.nashigroshi.org/wp-content/uploads/2019/12/dov.png

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.