- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Група змовників з Тернополя отримала від АМКУ штрафів на понад 200 тис. грн

02.09.2019 @ 09:00 в Наші перемоги,НОВИНИ

Адміністративна колегія тервідділення Антимонопольного комітету у Тернопільській області оштрафувала ТДВ «Зелене господарство», його дочірнє підприємство «Озеленення», ТОВ «Компанія-«Авангард» та підприємця Богдана Корильчука загалом на 217,3 тис. грн за антиконкурентну поведінку під час трьох закупівель. Про це стало відомо з рішення [1] АМКУ від 8 серпня цього року.

Звернення до АМКУ щодо ймовірних порушень законодавства скерував «Центр громадського моніторингу та досліджень» після публікації журналістів «Наші гроші. Львів».

Нагадаємо, у квітні Управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради підписало [2] два договори на озеленення та висадку квітів на загальну суму у 8,3 млн грн. Замовлення отримало ТДВ «Зелене господарство» та його дочірнє підприємство (ДП) «Озеленення». Їх конкурентами виступало ТОВ «Компанія-«Авангард». Всі три фірми-конкуренти зареєстровані в Тернополі і подали на торги документи з однаковим дефектом друку чи сканування, наприклад, довідку про захист довкілля.

ТДВ «Зелене господарство» належить Іванові Панцьові, його дружині Стефанії та дочці Неонілі Корильчук. Власником та директором компанії-конкурента «Авангард» є Юрій Бойко. Крім того, раніше на торгах «Зелене господарство» та його дочірнє підприємство «Озеленення» конкурувало з Богданом Корильчуком.

Як встановила адмінколегія АМКУ, учасники завантажували свої пропозиції з однакових IP-адрес, на їх документах присутні однакові плями та цятки від технічних пристроїв, між ними існували господарські відносини.

Змовники визнали факт порушення антиконкурентного законодавства і просили призначити менші штрафи у зв’язку «з важким матеріальним станом». Окрім сплати штрафу вони також не зможуть брати участь та перемагати у відкритих торгах протягом наступних трьох років.


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/09/02/hrupa-zmovnykiv-z-ternopolia-otrymala-vid-amku-shtrafiv-na-ponad-200-tys-hrn/

URLs in this post:

[1] рішення: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=84609&schema=ter&fbclid=IwAR1XbrqnvkA9tdFRV_QNykLDiMR5TAlXF5oVZsERLQ0zR1hZcEJZW4DE1wE

[2] підписало: http://lviv.nashigroshi.org/2019/04/02/firmy-eks-audytora-ternopil-shchyny-rozpylialy-8-mln-hrn-na-ozelenenni-mista-zi-svoim-konkurentom/?fbclid=IwAR3VlNpoNe8QFcnYcJiYDfGDQN6TvX8ikEIwL0su23fjBEeBEd0T2KgfIQU

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.