- НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ - http://lviv.nashigroshi.org -

Три фірми, які розігрували торги на будівництво спортмайданчиків, отримали понад 400 тис. грн штрафу

25.04.2019 @ 08:30 в Львів,Наші перемоги,НОВИНИ

Львівське обласне тервідділення Антимонопольного комітету оштрафувало три компанії за змову на торгах. У рішеннях фігурує ТОВ «Європейський парк» та його конкуренти: ТОВ «Еліт спорт груп» і ТОВ «Компанія Європейський парк». Загалом 204 тис. грн штрафу має сплатити ТОВ «Європейський парк» і 136 та 68 тис. грн сплатять «Еліт спорт груп» та «Компанія європейський парк» відповідно.

Про це стало відомо із сайту львівського відділення АМКУ.

ТОВ «Еліт спорт груп» і ТОВ «Європейський парк» змагались [1] на тендерах з реконструкції майданчика на території спортивно-туристичного комплексу «Прикарпаття» та за будівництво спортмайданчику у селі Наварія Пустомитівського району. Про перший тендер [2] писали «Наші гроші. Львів», де вказували на пов’язаність компаній.

Після цієї та ще однієї новини [3] про ймовірну змову компаній експерти «Центру громадського моніторингу та досліджень» надіслали звернення до АМКУ для проведення розслідування.

У розрахунках договірної ціни ці пов’язані учасники вказували, що витратять аналогічну суму на заробітні плати і отримають однаковий прибуток. ТОВ «Європейський парк» у рівних долях належить Вікторії Бондаренко та Павлу Ковалю, а директором є Ростислав Бондаренко, чия донька Тетяна Бондаренко працює у фірмі «Еліт Спорт Груп».

На момент публікації власниками ТОВ «Еліт Спорт Груп» були Роман Блащак (75%) та Василь Сенчакович (25%).  Причому останній був вказаний контактною особою по ігровим майданчикам та іншим послугам на сайті «Європейського парку» (пізніше інформацію на сайті змінили). Василь Сенчакович вийшов із складу засновників «Еліт спорт груп», а Роман Блащак зараз є одноосібним власником.

Також ТОВ «Європейський парк» конкурувало [4] із фірмою із схожою назвою,  ТОВ «Компанія Європейський парк» на тендері з будівництва багатофункціонального комплексного майданчика у Дрогобичі. Як і у випадку з «Еліт спорт груп» обидва учасники мають господарські відносини, використовували одну IP-адресу для завантаження документів, мають спільні засоби зв’язку та спільних контактних осіб.

ТОВ «Європейський парк» 6 разів «перетинався» на тендерах із ТОВ «Еліт спорт груп» і один раз «конкурував» з ТОВ «Компанія Європейський парк». Тепер усім фірмам заборонено брати участь у торгах протягом наступних трьох років.

 


Статтю роздруковано з НАШІ ГРОШІ. ЛЬВІВ: http://lviv.nashigroshi.org

URL статті: http://lviv.nashigroshi.org/2019/04/25/try-firmy-iaki-rozihruvaly-torhy-na-budivnytstvo-sportmaydanchykiv-otrymaly-ponad-400-tys-hrn-shtrafu/

URLs in this post:

[1] змагались: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=86631&schema=lviv

[2] тендер: http://lviv.nashigroshi.org/2017/07/10/sporidneni-firmy-pozmahalys-za-rekonstruktsiyu-sportmajdanchyka-vartistyu-v-2-mln-hrn/

[3] новини: http://lviv.nashigroshi.org/2017/07/20/ponad-35-mln-hrn-na-sportmajdanchyk-v-dulibah-otrymaje-firma-yaka-rozihrala-torhy-z-partneramy/

[4] конкурувало: http://www.amc.gov.ua/amku/doccatalog/document?id=86633&schema=lviv

Copyright © 2013-2020 НАШІ ГРОШІ - ЛЬВІВ. All rights reserved.